Registruokitės pas gydytojus:  Telefonu  Internetu

LT  |  EN

Akušerė ginekologė dr. Justina Kačerauskienė

 

 Pirmadienis -
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis     09.00-14.00 

Akušerė ginekologė Vilma Čepulienė

 \

 Pirmadienis 8.00-12.00
 Antradienis 8.00-12.00
 Trečiadienis 8.00-12.00
 Ketvirtadienis 8.00-12.00
 Penktadienis 8.00-12.00

Chirurgas Mindaugas Eigėlis

 

 Pirmadienis -
 Antradienis -
 Trečiadienis -
 Ketvirtadienis -
 Penktadienis -

Chirurgas Vytautas Pėčelis

 

 Pirmadienis 9.00 -14.00
 Antradienis        -
 Trečiadienis 9.00 -14.00
 Ketvirtadienis       -
 Penktadienis  -

Chirurgė Aistė Rikterė

 Pirmadienis -
 Antradienis -
 Trečiadienis -
 Ketvirtadienis -
 Penktadienis -

Dermatovenerologė Vaida Laurynė

 

 Pirmadienis  
 Antradienis 9.00-14.00
 Trečiadienis -
 Ketvirtadienis -
 Penktadienis -

Echoskopuotoja Regina Sabaliauskienė

 Lapkričio 3- 5 NEDIRBS

 Pirmadienis 13.00-14.30
 Antradienis 13.00-14.30
 Trečiadienis 13.00-14.30
 Ketvirtadienis 13.00-14.30
 Penktadienis 13.00-14.30

Echoskopuotojas Dr. Saulius Rutkauskas

 Spalio mėnesį dirbs  14d. ir 28d.

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis   9.00-16.00
 Penktadienis  

Echoskopuotojas endoskopuotojas Jonas Petkinis

 

 

 Pirmadienis 7.30-9.30
 Antradienis 7.30-9.30
 Trečiadienis 7.30-9.30
 Ketvirtadienis 7.30-9.30
 Penktadienis 7.30-9.30

Endokrinologas prof. Antanas Norkus

 

 Pirmadienis  9.00-14.00
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Endokrinologas Vytautas Dargis

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis   9.00-15.00

Endokrinologė Agnė Zakarauskienė

Laikinai nedirba

 Pirmadienis  
 Antradienis   8.30-14.00
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis   8.30-14.00

Endokrinologė Dr. Rita Šulcaitė

 

 Pirmadienis  -
 Antradienis   8.30 - 14.00
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis  -
 Penktadienis   -

Endoskopuotoja Julija Ožemlauskienė

 

 Pirmadienis  10.00-14.00
 Antradienis  10.00-14.00
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Jolanta Jokšienė

 

 Pirmadienis  9.00-14.30
 Antradienis  9.00-14.30
 Trečiadienis  9.00-14.30
 Ketvirtadienis  9.00-14.30
 Penktadienis  9.00-14.30

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Žaneta Sabaliauskaitė


 Pirmadienis 10.00-12.00
 Antradienis 10.00-12.00
 Trečiadienis 10.00-12.00
 Ketvirtadienis 10.00-12.00
 Penktadienis 10.00 -12.00

Gastroenterologė Asta Spudienė

 

 Pirmadienis 8.00-14.00
 Antradienis  8.00-14.00
 Trečiadienis  8.00-14.00
 Ketvirtadienis  8.00-14.00
 Penktadienis  8.00-14.00

Kardiologė Roma Pocienė

 Spalio 18 - 22 NEDIRBS

 Pirmadienis  8.00-13.00
 Antradienis  8.00-15.00
 Trečiadienis  8.00-15.00
 Ketvirtadienis  8.00-15.00
 Penktadienis  8.00-15.00

Logoterapeutė Laima Dieninė

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis                             
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

LOR gydytoja Jovita Karanauskienė

 

Iki Spalio 29 d. NEDIRBS

 Pirmadienis  8.00-14.00
 Antradienis  8.00-14.00
 Trečiadienis  8.00-12.00
 Ketvirtadienis  8.00-14.00
 Penktadienis  8.00-14.00

Nefrologas Regimantas Orda

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  9.00-15.00
 Penktadienis  

Neurologė Alina Diržiuvienė

 

 Pirmadienis 8.00-13.00 
 Antradienis 8.00-13.00
 Trečiadienis 8.00-13.00 
 Ketvirtadienis 8.00-13.00 
 Penktadienis  8.00-13.00 

Oftalmologė Ramutė Gliosienė

 

 Pirmadienis   8.00-14.00
 Antradienis   8.00-14.00
 Trečiadienis   8.00-14.00
 Ketvirtadienis   8.00-14.00
 Penktadienis   8.00-14.00

Ortopedas traumatologas Matas Nenartėnas

 Lapkričio 25 Nedirbs

 Pirmadienis  -
 Antradienis           - 
 Trečiadienis -
 Ketvirtadienis  -
 Penktadienis 9.00-14.00

Ortopedas traumatologas Tomas Miliukas

 Spalio 25 - Lapkričio 10  NEDIRBS

 Pirmadienis  
 Antradienis 9.00-17.00
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Ortopedė traumatologė Arijana Belskienė

 

 Spalio 18 d. NEDIRBS

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis 9.00-14.00 
 Ketvirtadienis  9.00-14.00
 Penktadienis  

Psichiatrė Tautvilė Sakalauskaitė

 Pirmadienis -
 Antradienis 9.00-15.00
 Trečiadienis -
 Ketvirtadienis -
 Penktadienis -

Psichiatrė Viktorija Talandytė

 

 Pirmadienis -
 Antradienis  -
 Trečiadienis -
 Ketvirtadienis -
 Penktadienis 9.00-11.00

Pulmonologė Audronė Juočienė

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  8.00-15.00
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Radiologė Zita Zdornovienė

 Pirmadienis  8.00-14.00
 Antradienis  8.00-14.00
 Trečiadienis  8.00-14.00
 Ketvirtadienis  8.00-14.00
 Penktadienis  8.00-14.00

Urologas Giedrius Skulčius

 Spalio 4-15 Nedirbs

 Pirmadienis  -
 Antradienis 9.00 -14.00
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis  -
 Penktadienis  

Urologas Kristijonas Jokūbonis

 

 Pirmadienis  9.00 - 14.00
 Antradienis  -
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis  -
 Penktadienis  -

Vaikų endokrinologė Sigita Kurklietienė

 

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis 14.00-16.00
 Penktadienis  

Vaikų gastroenterologė Julija Ožemlauskienė

 

 Pirmadienis 8.00 -10.00
 Antradienis 8.00 - 10.00
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis -
 Penktadienis  -

Vaikų kardiologė Aurelija Pukienė

 

 Pirmadienis  12.00-17.00
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Vaikų ligų gydytojas

 

 Pirmadienis 9.00 -14.00
 Antradienis 9.00 -14.00
 Trečiadienis 9.00 -14.00
 Ketvirtadienis 9.00 -14.00
 Penktadienis 9.00 -14.00

Vaikų neurologė Lingvita Gumbelevičienė

 DIRBS Lapkričio 7 d.

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  
Šeštadienis  
Sekamdienis  10.00-16.45

Vaikų pulmonologė Natalija Dobrova

 Pirmadienis  -
 Antradienis  -
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis 9:00-13:00
 Penktadienis  -