Registruokitės pas gydytojus:  Telefonu  Internetu

LT  |  EN

Akušerė ginekologė dr. Justina Kačerauskienė,

 

 Pirmadienis -
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  12.02   09.00-14.00 val.

Akušerė ginekologė Vilma Čepulienė, nedirbs 11.14

 

 Pirmadienis 8.00-12.00
 Antradienis 8.00-12.00
 Trečiadienis 8.00-12.00
 Ketvirtadienis 8.00-12.00
 Penktadienis 8.00-12.00

Chirurgas Mindaugas Eigėlis

 

 Pirmadienis -
 Antradienis -
 Trečiadienis -
 Ketvirtadienis 8.00-14.00
 Penktadienis -

Chirurgas Vytautas Pėčelis

 

 Pirmadienis 8.00 -14.00
 Antradienis        -
 Trečiadienis 8.00 -14.00
 Ketvirtadienis       -
 Penktadienis  -

Chirurgė Aistė Rikterė, nedirbs 11.07-08

 Pirmadienis -
 Antradienis 8.00-14.00
 Trečiadienis -
 Ketvirtadienis -
 Penktadienis 8.00-14.00

Echoskopuotoja Regina Sabaliauskienė, nedirbs 11.25

 

 Pirmadienis 13.00-14.30
 Antradienis 13.00-14.30
 Trečiadienis 13.00-14.30
 Ketvirtadienis 13.00-14.30
 Penktadienis 13.00-14.30

Echoskopuotojas Dr. Saulius Rutkauskas, dirbs 11.22


 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis 09.22 9.00-16.00 val.
 Penktadienis  

Echoskopuotojas endoskopuotojas Jonas Petkinis, nedirbs 12.05 - 12.16

 

 

 Pirmadienis 7.30-9.30
 Antradienis 7.30-9.30
 Trečiadienis 7.30-9.30
 Ketvirtadienis 7.30-9.30
 Penktadienis 7.30-9.30

Endokrinologas prof. Antanas Norkus,

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  9.00-14.00

Endokrinologė Agnė Zakarauskienė, nedirbs 11.28

 Pirmadienis  10.00-15.00
 Antradienis  10.00-15.00
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Endoskopuotoja Julija Ožemlauskienė, dirbs 11.21-22

 

 Pirmadienis  10.00-14.00 val.
 Antradienis  10.00-14.00 val.
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Jolanta Jokšienė,

 Pirmadienis  9.00-14.30
 Antradienis  9.00-14.30
 Trečiadienis  9.00-14.30
 Ketvirtadienis  9.00-14.30
 Penktadienis  9.00-14.30

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Žaneta Sabaliauskaitė, nedirbs 11.07-11.11


 Pirmadienis 10.00-12.30
 Antradienis 10.00-12.30
 Trečiadienis 10.00-12.30
 Ketvirtadienis 10.00-12.30
 Penktadienis 10.00-12.30

Gastroenterologė Asta Spudienė, nedirbs 11.08 - 11.10

 

 Pirmadienis 8.00-14.00
 Antradienis  8.00-14.00
 Trečiadienis  8.00-14.00
 Ketvirtadienis  8.00-14.00
 Penktadienis  8.00-14.00

Kardiologė Roma Pocienė,

 

 Pirmadienis  8.00-13.00
 Antradienis  8.00-15.00
 Trečiadienis  8.00-15.00
 Ketvirtadienis  8.00-15.00
 Penktadienis  8.00-15.00

Logoterapeutė Laima Dieninė

 

 Pirmadienis  08.30-14.00
 Antradienis  08.30-14.00
 Trečiadienis  08.30-14.00                  
 Ketvirtadienis  08.30-14.00
 Penktadienis  08.30-14.00

LOR gydytoja Jovita Karanauskienė, nedirbs 11.21-11.22

 

 

 Pirmadienis  8.00-14.00
 Antradienis  8.00-14.00
 Trečiadienis  8.00-12.00
 Ketvirtadienis  8.00-14.00
 Penktadienis  8.00-14.00

Nefrologas Regimantas Orda,

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  9.00-15.00
 Penktadienis  

Neurologė Alina Diržiuvienė

 

 Pirmadienis 8.30-13.00 
 Antradienis 8.00-11.30
 Trečiadienis 8.00-10.00
 Ketvirtadienis 8.00-11.30
 Penktadienis  8.00-13.00 

Neurologė Julija Čiauškaitė

 

 Pirmadienis
 Antradienis
 Trečiadienis
 Ketvirtadienis
 Penktadienis
 Šeštadienis  9.00 - 16.00 

Oftalmologė Ramutė Gliosienė

 

 Pirmadienis   8.00-14.00
 Antradienis   8.00-14.00
 Trečiadienis   8.00-14.00
 Ketvirtadienis   8.00-14.00
 Penktadienis   8.00-14.00

Ortopedas traumatologas Matas Nenartėnas

 Pirmadienis  -
 Antradienis 9.00-13.45
 Trečiadienis  
Lapkričio mėn. 9.00-13.45
 Ketvirtadienis  -
 Penktadienis  

Ortopedas traumatologas Tomas Miliukas

 

 Pirmadienis  9.00-13.40
 Antradienis -
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  -
 Penktadienis Lapkričio mėn.  9.00-13.40 

Ortopedė traumatologė Arijana Belskienė, nedirbs 11.17 - 11.24

 

 

 Pirmadienis  -
 Antradienis  -
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  9.00-16.00
 Penktadienis Gruodžio mėn.   9.00-14.00

Psichiatrė Karolina Jablonskytė, nedirbs 11-17

 

 Pirmadienis  -
 Antradienis  -
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis 8.30-16.30
 Penktadienis  -              

Pulmonologė Audronė Juočienė,

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  8.00-14.00
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Radiologė Zita Zdornovienė

 Pirmadienis  8.00-14.00
 Antradienis  8.00-14.00
 Trečiadienis  8.00-14.00
 Ketvirtadienis  8.00-14.00
 Penktadienis  8.00-14.00

Urologas Giedrius Skulčius dirbs 11.08, 11.22.

 

 Pirmadienis  
 Antradienis 9.00-14.00
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  -
 Penktadienis  -

Urologas Kristijonas Jokūbonis,

 

 Pirmadienis  13.00 - 16.00
 Antradienis  -
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis  -
 Penktadienis  -

Vaikų endokrinologė Sigita Kurklietienė

 

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis 14.00-16.00
 Penktadienis  

Vaikų gastroenterologė Julija Ožemlauskienė, dirbs 11.21-22

 

 Pirmadienis   08.00 -10.00 val.
 Antradienis  8.00 - 10.00 val.
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis -
 Penktadienis  -

Vaikų kardiologė Aurelija Pukienė, dirbs 11.14, 11.28

 

 Pirmadienis  12.00-16.00
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Vaikų ligų gydytojas

 

 Pirmadienis 9.00 -14.00
 Antradienis 9.00 -14.00
 Trečiadienis 9.00 -14.00
 Ketvirtadienis 9.00 -14.00
 Penktadienis 9.00 -14.00

Vaikų neurologė Lingvita Gumbelevičienė, dirbs 11.13

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  
Šeštadienis  
Sekamdienis  10.00-16.45

Vaikų pulmonologė Natalija Dobrova, dirbs 11.10, 11.24

 Pirmadienis  -
 Antradienis  -
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis  9:00-13:00 val.
 Penktadienis  -