Registruokitės pas gydytojus:  Telefonu  Internetu

LT  |  EN

Chirurgijos ir ortopedijos traumatologijos skyrius

Skyriaus vedėjas gydytojas chirurgas Vytautas Pėčelis

Gydytojai - chirurgas Mindaugas Eigėlis, chirurgė Aistė Rikterė, ortopedė traumatologė Arijana Belskienė,  ortopedas traumatologas Tomas Miliukas, ortopedas traumatologas Matas Nenartėnas

Vyresnioji slaugytoja Zita Baltrušaitytė.  

Telefonas (8 447) 72 648.

Patekimas į skyrių neįgaliems ir visiems asmenims galimas per pagrindinį įėjimą, virš kurio pakabinta mėlyna nuoroda "Stacionaro skyriai, Konsultacinė poliklinika", į II aukštą - pasikeliama liftu. Sudėtingesniais atvejais galima patekti per Priėmimo-skubios pagalbos skyrių, esantį pastato kairėje pusėje. Skyriaus palatose yra WC, pritaikyti neįgaliesiems.

DĖMESIO! NUO 2022 M. GEGUŽĖS MĖN. ATLIEKAMOS LAZERINĖS VENŲ, HEMOROJAUS IR PILONIDINIŲ CISTŲ OPERACIJOS

chirurgų_foto_3.jpg

Gydytojai chirurgai skyriaus ved.V.Pėčelis, A.Rikterė, M.Eigėlis

VšĮ Jurbarko ligoninės Chirurgijos ir ortopedijos  traumatologijos skyriuje dirba stiprus, motyvuotas, siekiantis naujovių jaunas kolektyvas. Pacientai šiame skyriuje gauna kokybišką, saugią ir greitą medicininę pagalbą, o esant poreikiui tolimesniam ištyrimui ir gydymui pacientai nukreipiami į specializuotus gydymo centrus. Pacientams atliekamos plataus spektro skubios ir planinės chirurginės, ausų-nosies-gerklės, ortopedinės ir traumatologinės, urologinės operacijos. Chirurgijoje taikomi naujausi operavimo modeliai, didžioji dalis operacijų atliekama laparoskopiniu ir artroskopiniu būdais (per labai mažus pjūvius). Operacijų  metu teikiamos saugios ir kokybiškos anestezijos paslaugos.

Operacijų metu naudojama medicininė įranga nenusileidžia visame pasaulyje naudojamai įrangai. Nuo 2022 gegužės mėn. įstaigai įsigijus naujausią ir pažangiausią lazerį – NEO Laser 1940l teikiamų paslaugų spektras dar daugiau prasiplėtė: atliekamos venų, pilonidinių cistų ir hemorojaus lazerinės operacijos dienos chirurgijos sąlygomis. Pacientams nereikia vykti į kitas gydymo įstaigas tam, kad pačiomis pažangiausiomis technologijomis būtų atliktos šios intervencijos, visa tai atliekama Jurbarko ligoninėje.

Kolektyvas džiaugiasi galėdamas dirbti puikiomis sąlygomis ir suteikti Jurbarko ir kitų rajonų pacientams aukščiausio lygio medicinines paslaugas.

Pacientai stacionarizuojami planine tvarka, pateikus:

  • šeimos arba gydytojo specialisto siuntimą (forma 027/a),
  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (Lietuvos Respublikos piliečio pasą, asmens tapatybės kortelę, gimimo liudijimą).

Skubios pagalbos atveju pacientai stacionarizuojami be siuntimo.

Visais ištyrimo ir gydymo atvejais, išskyrus gyvybei grėsmingais, reikalingas asmens sutikimas arba jo atstovo sutikimas, jei pacientai nepilnamečiai iki 16 m. – tėvų arba globėjų sutikimas.