• Photo Title 1
  • Photo Title 5

Praneškite apie korupciją

Spausdinti

Viešoji įstaiga Jurbarko ligoninės administracija prašo visus asmenis, susidūrusius su korupcinio pobūdžio nusikalstama veika įstaigoje (kyšininkavimu, tarpininko kyšininkavimu, papirkimu, piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi, įgaliojimų viršijimu ir kita korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, jeigu ji padaryta viešojo administravimo sektoriuje arba teikiant viešąsias paslaugas, siekiant sau ar kitiems asmenims naudos), būtinai apie tai pranešti:

VšĮ Jurbarko ligoninės administracijai darbo dienomis 08:00 – 16:30 val.:

-   telefonu 8 447 71835,

-   raštu, Vydūno 56 , 74112 Jurbarkas,

-   el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Esant asmens pageidavimui, užtikrinamas jo asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumas.

Sveikatos apsaugos ministerijai:

- pasitikėjimo nemokamu telefono numeriu  8 800 66 004.

STT linija:

- raštu, A.Jakšto g. 6, 01105 Vilnius,

- visą parą veikiančiu ,,karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 33 33,

- faksu visą parą (8 5) 266 33 07,

- el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Valstybės tarnautojas ar jam prilygintas asmuo, teikiantis viešąsias paslaugas, tarnauja žmonėms ir turi būti visiems vienodai lygus. Kai asmuo, pasinaudodamas savo pareigomis arba jam suteiktais įgaliojimais siekia neteisėtai pasipelnyti imdamas kyšį, pažeidžiami valstybės tarnybos principai, pakertamas pasitikėjimas ne tik konkrečia institucija, bet ir visa valstybe.

Bet kokio kyšio ėmimas arba davimas yra netoleruotini ir neteisėti – užtraukia baudžiamąją atsakomybę. Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse nustatytos šios korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikos: kyšininkavimas (225 straipsnis), tarpininko kyšininkavimas (226 straipsnis), papirkimas (227 straipsnis), piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi (228 straipsnis), tarnybos pareigų neatlikimas (229 straipsnis).

Remiantis baudžiamojo kodekso nuostatomis, už kyšio ėmimą baudžiama griežčiau nei už davimą. LR BK 225 str. numatytos galimos sankcijos už kyšio ėmimą – bauda, areštas, laisvės atėmimas iki aštuonerių metų. Duodantis kyšį asmuo baudžiamas laisvės apribojimu arba bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki septynerių metų (LR BK 227 str.). Asmuo nuo baudžiamosios atsakomybės už papirkimą atleidžiamas tik tada, jeigu kyšio iš jo buvo reikalaujama, provokuojama jį duoti ir jis, pasiūlęs, pažadėjęs ar davęs kyšį, iki pranešimo apie įtarimą jam įteikimo apie tai pranešė teisėsaugos institucijai, arba kyšį jis pasiūlė, pažadėjo ar davė su teisėsaugos institucijos žinia.

Primenu, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 str.

VšĮ Jurbarko ligoninės vyriausiasis gydytojas Aivaras Šlekys

lrsm grey  sodra gray  el valdzios vartai gray

ktlk gray    jurbarko sav grey

registracija telefonu